WAKACYJNA WYPRZEDAŻ - nawet 70% taniej! KUP TERAZ | 15% rabatu na nieprzecenione produkty z kodem LATO
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Mata do jogi łagodnej - maty yoga flow

( ilość produktów: 248 )

W naszym asortymencie posiadamy duży wybór jakościowych mat do jogi - zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas praktyki. Wśród nich wyróżniamy antypoślizgowe maty do jogi łagodnej, dzięki którym ćwiczenia są dużo bardziej efektywne, a także wygodne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Najlepsze maty do jogi łagodnej - którą wybrać?

Joga łagodna, czyli inaczej statyczna, to forma praktyki charakteryzująca się brakiem płynnych przejść i przeskoków. Wybierając odpowiednią matę do tego rodzaju praktyki, należy uwzględnić jej najważniejszą cechę, czyli antypoślizgowość. W szczególności polecamy maty z kauczuku lub TPE. W tym przypadku sprawdzą się również maty z PVC, warto jednak zaznaczyć, że w tych modelach funkcja antypoślizgowa może być nieco niższa. Ponadto materiał ten nie zawiera żadnych toksycznych substancji i dodatków. Oferowane przez nas maty posiadają wysoką gwarancję jakości, która jest potwierdzona standardami OEKO-TEX 100.

Najlepsza mata do jogi powinna być odpowiednio dopasowana, wytrzymała i odporna na czynniki zewnętrzne oraz działanie zarówno wysokich, jak i niskich temperatur. Maty do jogi łagodnej powinny mieć grubość 4,5 mm, dzięki czemu zapewnią doskonałą amortyzację. Sprawdzą się przede wszystkim dla początkujących osób, które nie odnalazły jeszcze swojego stylu. Pośród naszego asortymentu każdy z klientów znajdzie matę do jogi łagodnej, która spełni jego oczekiwana. Ponadto zapewniamy pomoc w wyborze modelu dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu, a także do zakupów!

pixel