-10% taniej na wszystko za zam. +299 zł i -15% na markę Sayoga z kodem MAJOWKA lub -17% i 22% taniej z kodem BUYSMART za zam. +1299 zł!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pianki do jogi

( ilość produktów: 4 )

Akcesoriów do jogi, które pomagają w codziennych praktykach, jest wiele, a każde z nich ma znaczący wpływ na ćwiczenia. Wśród mat, gum, krzeseł, czy kół wyróżniamy również pianki do jogi, które sprawdzą się na różnych poziomach zaawansowania. Poznaj ich zalety!

Najlepsze pianki do jogi

Dostępne w naszym asortymencie pianki do jogi zaliczamy do bardzo trwałych akcesoriów. Zostały one wykonane z najlepszej pianki pod względem jakości - EVA, która ma znakomite właściwości. Nasze pianki wyróżnia dokładność i jakość wykonania. Posiadają one odpowiednie certyfikaty, które potwierdzają ich autentyczność i dają gwarancję bezpieczeństwa. Zarówno oferowane przez nas pianki jak i klocki do jogi są wytrzymałe i posiadają dobrą amortyzację. Dzięki nim części ciała nie wbijają się boleśnie w podłogę. Ze względu na miękkie tworzywo, z jakiego zostały zrobione, pianki są przyjemne w używaniu i nie powodują żadnych otarć ani zadrapań. Można je wykorzystywać w wielu pozycjach i co ważniejsze, nie odkształcają się, tylko przez długi okres zachowują swój pierwotny wygląd. Posiadamy pianki w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy jogin może dopasować je do pozostałych akcesoriów, tworząc tym samym fajny zestaw.

Pianki do praktyki jogi

Akcesoria przeznaczone do jogi mają pomagać w codziennej praktyce i ich zadaniem jest ułatwienie wykonania najtrudniejszych póz. Pianki do jogi pomogą przede wszystkim w wykonaniu asan siedzących, skrętów i pozycji klęczących. Wykorzystywane są też często jako podkładka pod kolano dla osób, które pragną zrobić pół szpagat. Osoby bardziej zaawansowane mogą wykorzystać pianki do jogi w trakcie robienia pozycji odwróconych. Piankę można ułożyć na przedramionach, wkładając ją między dłonie lub między nogi w pozycjach, gdzie muszą być one wyprostowane. Jednocześnie można używać jednej lub czterech pianek, zwłaszcza wtedy, gdy chcemy stworzyć podpórkę do wykonania świecy.

pixel