-12% na cały asortyment z kodem YOGA12 za zam. +350 zł lub -18% taniej z kodem YOGA18 za zam. +1000 zł!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pasek na matę do jogi Sayoga

( ilość produktów: 3 )

Aby wygodnie i bezpiecznie przenosić sprzęt na trening, wypróbuj pasek do przenoszenia maty do jogi Sayoga. Z jego pomocą unikniesz rozwijania się maty podczas transportu na zajęcia i do domu oraz przypadkowego uszkodzenia jej. Gdy mata będzie stabilnie przypięta do paska, znacznie poprawi się także Twój komfort. Sprawdzone paski w różnych wariantach kolorystycznych znajdziesz w naszej ofercie.

Paski Sayoga do noszenia mat do jogi

Pasek do noszenia maty Sayoga doskonale sprawdzi się zarówno podczas jazdy na rowerze lub spaceru na zajęcia, jak i wtedy, gdy mata leży nieużywana w domu. Dzięki niemu mata zachowuje odpowiedni kształt i pozostaje zwinięta przez cały czas w taki sam sposób. Nie rozwinie się więc i nie będzie zajmowała dużo miejsca w domu lub w bagażniku samochodu. Paski do jogi sprawiają również, że przenoszenie maty na ramieniu staje się bardzo komfortowe. Długość paska pozwala na noszenie maty w kilku pozycjach, dzięki czemu łatwo znajdziesz sposób najlepszy dla siebie.

Wszystkie produkty marki Sayoga wyróżniają się bardzo starannym wykonaniem. Paski również zostały wyprodukowane przy użyciu wysokiej jakości surowców ze sprawdzonych, ekologicznych źródeł. Bawełna, z której są stworzone, wyróżnia się wytrzymałością, odpornością na rozciąganie i bardzo przyjemną w dotyku fakturą. Wszystko to sprawia, że paski do przenoszenia maty Sayoga będą niezawodnie służyły Ci przez długi czas. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, w której przygotowaliśmy te wygodne akcesoria w bardzo atrakcyjnym wydaniu w kilku wersjach kolorystycznych.

pixel