10 LAT YOGABAZAR | -15% taniej na wszystko za zam. +229 zł z kodem 10-LECIE, -25% na nieprzecenione produkty Sayoga z kodem SAY25
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Koła do jogi Sayoga

( ilość produktów: 2 )

Podstawowym wyposażeniem każdego jogina jest mata. Oprócz niej warto również zdecydować się na korzystanie z innych akcesoriów do jogi, które sprawią, że praktyka będzie efektywna i przyniesie oczekiwane rezultaty. Sprawdź, do czego służy koło do jogi!

Dla kogo koła do jogi marki Sayoga?

Jeśli chcesz urozmaicić codzienną praktykę jogi, warto zaopatrzyć się w akcesoria, które sprawią, że joga zyska nowe oblicze. Wśród nich na uwagę zasługuje koło do jogi Sayoga, które wspomaga poprawę elastyczności kręgosłupa, sprzyja w walce z pozbyciem się napięć w barkach i w plecach. Oferowane przez Sayoga koła do jogi odpowiadają również za wzmocnienie i rozluźnienie ciała, a także w odpowiedni sposób otwierają klatkę piersiową i biodra. Nasze korkowe koła do jogi nie szkodzą zdrowiu i naszej planecie, a co ważniejsze, wykazują właściwości antybakteryjne i nie pochłania kurzu, potu, czy bakterii.

Oferowane przez nasz koła do jogi Sayoga pomagają zwalczyć dolegliwości związane ze skoliozą oraz innymi bólami stawów. Oprócz tego, że są wykorzystywane podczas praktyki jogi, to wiele osób używa ich również do stretchingu, zajęć fitness, podczas terapii lub w czasie innych ćwiczeń. Po koło do jogi Sayoga może sięgnąć każdy, kto ma problemy z kręgosłupem i potrzebuje rozluźnienia, wzmocnienia, czy uelastycznienia ciała. Zalecany jest do użytku w szczególności osobom, które prowadzą siedzący tryb życia i dużo pracują za biurkiem lub jeżdżą samochodem. Koła marki Sayoga może używać każdy, kto potrzebuje pozbyć się napięć mięśniowych bez względu na wiek i sprawność fizyczną.

pixel