10 LAT YOGABAZAR | -15% taniej na wszystko za zam. +229 zł z kodem 10-LECIE, -25% na nieprzecenione produkty Sayoga z kodem SAY25
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy do jogi

( ilość produktów: 6 )

Joga ma pozytywny wpływ na organizm, zmniejsza niepokój i stres, poprawia elastyczność ciała oraz jego równowagę. Ponadto pozwala walczyć z bólem kręgosłupa. Poznaj praktyczne zestawy do jogi, które pomogą w codziennej praktyce i zachęcą do częstszego wykonywania ćwiczeń.

Zestawy do jogi dla początkujących

Oferujemy naszym klientom niezawodne zestawy do ćwiczeń, które pomogą zarówno początkującym, jak i zaawansowanym joginom. W ich skład wchodzi mata do ćwiczeń, 2 klocki oraz pasek do jogi. Wszystkie elementy zestawu do jogi są bardzo wytrzymałe i zostały stworzone z wysokiej jakości materiałów. Maty zapewniają doskonałą przyczepność do podłoża podczas praktyki, dzięki czemu znakomicie amortyzują stawy. Materiał, z jakiego została wykonana mata do jogi w 100 % podlega recyklingowi, który jest wolny od lateksu, PCV i kauczuku. Mata nie zawiera żadnych zmiękczaczy, barwników i ciężkich metali. Dołączone do zestawu klocki do ćwiczeń zostały stworzone z pianki EVA, która jest bardzo przyjemna w dotyku i posiada wysoką gęstość. Jest pomocna podczas ćwiczeń stojących takich jak Trikonasana lub Parsvottanasana. Można regulować wielkość klocka w zależności od potrzeb, układając go w różnych pozycjach. Joga zestaw akcesoriów zawiera także bawełniany pasek do jogi, który ułatwia wykonywanie niektórych asan. Ponadto można go wykorzystywać podczas ćwiczeń rozciągających, a także jest pomocny w przypadku wykonywania trudniejszych asan, w których trzeba pozostać w pozycji rozciągającej na dłużej.

Zestawy sprzętu dla joginek i joginów

Wszystkie akcesoria do jogi, które można znaleźć w naszym sklepie, są w pełni bezpieczne dla użytkowników i dostosowane do ich potrzeb. Joga jest ciekawym sportem, który można wykonywać w domu, w ogrodzie, w parku, na plaży lub na wyjeździe służbowym. Dostępny w naszym asortymencie produktów zestaw do ćwiczenia jogi można łatwo zapakować do samochodu lub torby i zabrać ze sobą w podróż. Wszystkie elementy zestawu do jogi przychodzą w specjalnym worku, w którym można je wygodnie przechowywać albo zabrać ze sobą na siłownię. Takie rozwiązanie sprzyja osobom, które często podróżują i nie wyobrażają sobie dnia bez porannej praktyki.

pixel