Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O nas

Od dłuższego czasu zauważamy ogromny wzrost zainteresowania praktyką jogi w Polsce. Udostępniając najwyższej jakości pomoce do jogi oraz dostarczając rzetelnych informacji na temat ich bezpiecznego i efektywnego wykorzystania wychodzimy na przeciw potrzebom praktykujących jogę. Pragniemy by osoby, które obdarzą nas zaufaniem i zaczną robić u nas zakupy, mogły znaleźć u nas wszelkie potrzebne akcesoria, które pozwolą im zindywidualizować praktykę i w pełni wykorzystać potencjał asan.

 

Nasz sklep, to jednak nie tylko pomoce do ćwiczeń jogi. Oferujemy produkty przydatne w medytacji, rehabilitacji ruchowej czy pilatesie. Udostępniamy wszelkie produkty związane z ajurwedą oraz takie, które wpisują się w zdrowy, odpowiedzialny styl życia.

 

Ręczymy za jakość wszystkich towarów oferowanych w naszym sklepie. Pochodzą one tylko i wyłącznie od zaufanych, profesjonalnych dostawców. Przykładem może być firma Manduka, której maty cieszą się uznaniem na całym Świecie od ponad 15 lat. Część naszej oferty stanowią towary wytwarzane w Polsce przez naszych lokalnych rzemieślników. 

pixel