-12% na cały asortyment z kodem YOGA12 za zam. +350 zł lub -18% taniej z kodem YOGA18 za zam. +1000 zł!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Liny do jogi

( ilość produktów: 2 )

W tej kategorii znajdziecie liny do jogi. Czym są i do czego się je stosuje? Są one nieocenioną pomocą przy praktyce Hatha jogi, Kurunta jogi, Iyengar jogi. Zapewniają nam pewny chwyt i większą precyzję przy wykonywaniu asan. Liny to rozwiązanie, które pozwala na odciążenie kręgosłupa, dlatego polecane są osobom cierpiącym na bóle kręgosłupa lub wymagającym rehabilitacji. Przydają się zwłaszcza przy wykonywaniu pozycji odwróconych.

Co ważne, liny do jogi powinny być mocno przytwierdzone do ściany - w ten sposób unikniemy nieprzyjemnego wypadku! Liny, które znajdziecie w ofercie naszego sklepu, wykonane są z wysokiej jakości polipropylenu. Dzięki temu możemy być pewni, że praktyka będzie jeszcze efektywniejsza, z większą łatwością przyjdzie nam wykonywanie pozycji odwróconych. W połączeniu z takimi dodatkami jak klocki do jogi, stanowią jedno z akcesoriów każdego jogina. Oferujemy dwie długości pętli - 96 cm oraz 116 cm. W naszym sklepie posiadamy również kilka kolorów - każdy może wybrać więc ten, który najbardziej do nas pasuje! Liny są również rewelacyjnym pomysłem na prezent dla kogoś, kto praktykuje jogę. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą!

Zastosowanie lin do jogi

W naszym sklepie można znaleźć liny do jogi, które występują w różnych rozmiarach, kolorach i mają wiele zastosowań. W zależności od rodzaju i wykonywanych aktywności wyróżniamy liny do jogi, które są pomocne zarówno w jodze łagodnej, jak i w dynamicznej. Zamocowane na ścianie sznury dają większą precyzję wykonywanych asan. Przede wszystkim są przydatne w pozycjach odwróconych takich jak pies z głową w dół lub wiszenie na linach. Dostępna w naszym asortymencie mocna lina do jogi została stworzona z bezpiecznego i mocnego materiału, który zapewnia odpowiednią stabilizację. Można ją montować i wykorzystywać na wiele sposobów. Wymagają użycia solidnych haków, a także istnieje możliwość zawiązania ich na drabinkach, dzięki czemu praktyka jogi staje się ciekawsza. Technika jogi wraz z użyciem lin jest szczególnie wskazana osobom, które cierpią na bóle kręgosłupa. Posiadamy krótkie liny do jogi o długości 96 cm oraz dłuższe sięgające 116 cm. Oferujemy ten produkt do wyboru w trzech kolorach - czerwonym, czarnym i niebieskim.

pixel