Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Mata do jogi Jade Yoga

( ilość produktów: 30 )

Szukasz najlepszej maty do codziennej praktyki? Postaw na modele wykonane z naturalnych materiałów, które oprócz tego, że wpływają pozytywnie na środowisko, to posiadają właściwości sprzyjające codziennym ćwiczeniom. Zdecyduj się na oferowane przez nas maty do Jogi Jade Yoga, które możesz zabrać ze sobą w podróż lub na wyjazd.

Wyjątkowe maty do jogi Jade Yoga z serii Harmony, Voyager czy Elite

Maty do jogi marki Jade Yoga są świetnym wyborem dla osób spędzających dużo czasu w drodze. Model Voyager służy jako samodzielna mata, ale wykorzystywana jest również jako podkładka pod inne cieńsze maty, zwiększając tym samym amortyzację.

Amerykańska firma Jade Yoga stawia na ekologię, dlatego zarówno mata Voyager, jak i pozostałe maty do jogi Jade Yoga została wykonana z naturalnego kauczuku. Ze względu na jego chropowatą i szorstką powierzchnię matę zalicza się do najbardziej antypoślizgowych. Mata do jogi jest bardzo cienka i ma zaledwie 1,6 mm grubości, dlatego można ją łatwo zwinąć lub złożyć w kostkę, by schować do walizki, lub plecaka.

Znajdujące się w naszej ofercie maty do jogi Jade Yoga są wzbogacone we wszystko, co potrzebuje każdy jogin. Oprócz tego, że zapewniają znakomitą przyczepność, są bardzo komfortowe i występują w ciekawych kolorach, które dodają im uroku. Nowoczesny design oraz kolorystyka sprawiają, że chętniej i częściej praktykujemy jogę.

pixel