10 LAT YOGABAZAR | -15% taniej na wszystko za zam. +229 zł z kodem 10-LECIE, -25% na nieprzecenione produkty Sayoga z kodem SAY25
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Klocki do jogi Sayoga

( ilość produktów: 2 )

Akcesoria do jogi pomagają prawidłowo oraz wygodnie wykonywać poszczególne asany i wprowadzać bardziej urozmaicone warianty pozycji. Akcesoria do jogi to pomocne rekwizyty, które przyczyniają się do tego, że korzyści z jogi będą zauważalne i dużo bardziej odczuwalne. Poznaj czym, są i do czego służą korkowe klocki do jogi Sayoga dostępne w naszym sklepie.

Wyjątkowe korkowe klocki do jogi Sayoga

Wśród produktów, które przyczyniają się do efektywniejsze praktyki jogi są klocki do jogi Sayoga, które zapewniają odpowiednie podparcie w skłonach do przodu na stojąco, pozycji piramidy lub trójkąta. Można je również podłożyć pod pośladki w siadzie skrzyżnym i pozycji girlandy. Są przydatne zwłaszcza wtedy, gdy nie czujesz się pewnie w którejś z pozycji i potrzebujesz dodatkowego wsparcia oraz stabilności. Oferowane produkty marki Sayoga sprawdzą się też w roli podpórki pod plecy w pozycji ryby lub leżącego bohatera.

Klocki korkowe i mata do jogi Sayoga tworzą znakomity duet. Używając ich razem, poprawisz efektywność swojej praktyki i urozmaicisz ją o nowe, bardziej wymagające figury. Korkowa kostka do jogi ma wiele zalet, nie pęcznieje od potu i wody, a wręcz przeciwnie - dzięki wilgoci zwiększa swoją stabilność. Korek w zetknięciu z wilgocią zwiększa swoje właściwości antypoślizgowe, ale nie zmienia swojej objętości. Jest mały, poręczny i łatwo go ze sobą zabrać w podróż, na wakacje lub na poranną praktykę do parku. Dostępne wśród naszych produktów klocki do jogi Sayoga zapewniają stabilne podparcie i wygodny chwyt dzięki zaokrąglonym rogom, optymalnej wielkości i przyjemnej w dotyku strukturze.

pixel