-10% taniej na wszystko za zam. +149 zł z kodem NAMASTE, -15% za zam. +449 zł z kodem NAMASTE15 lub -17% z kodem BUYSMART za zam. +1299 zł!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Herbaty Yogi Tea

( ilość produktów: 56 )

Ziołowe herbaty są źródłem naturalnej energii, która wspomaga codzienną pracę organizmu. Dlatego też herbaty Yogi Tea dostosowane są do rozmaitych potrzeb i wymagań, w tym również do preferencji smakowych. Natomiast wśród zróżnicowanych naparów znajdziemy takie, których działanie koi nerwy i relaksuje, pobudza i przywraca chęci witalne oraz organiczne mieszanki przeznaczone do łagodzenia rozlicznych przypadłości. Co za tym idzie, wybierając ziołowe herbaty należy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na sposób ich działania i przeznaczenie. Kompozycje przygotowane ze świętej bazylii, która występuje w trzech najczystszych formach: Rama, Krishna i Vana, wyróżniają się silnym działaniem antybakteryjnym i przeciwzapalnym. Dodatkowo chronią przed stresem, wspierają wygląd skóry, a także opóźniają proces starzenia. Niemniej wszystkie herbaty zostały przygotowane również z myślą o zachwycających walorach smakowych. Dzięki temu każda chwila dla siebie spędzona z filiżanką wybranej herbaty, zyskuje zupełnie nowe znaczenie.

Yogi Tea dla joginek i joginów

Wszystkie ziołowe herbaty, które można znaleźć w naszym sklepie, wspomagają codzienną pracę całego organizmu. Zostały stworzone z kompozycji różnorodnych ziół, dzięki czemu każda herbata Yogi Tea posiada indywidualne właściwości. Herbata Yogi Tea oparta jest na ajuwerdyrskich recepturach, do których dobrano ekologiczne zioła pochodzące z kontrolowanych upraw. Wyróżniają się szeroką gamą smakową, począwszy od rozgrzewających, po uspokajające, aż do wyciszających i regenerujących. Ponadto wyróżniamy również w naszym katalogu produktów bezkofeinowe herbaty Yogi Tea, które mają działanie kojące i uspokajające. Podczas praktykowania jogi, warto sięgnąć również po herbatę ziołową, która ma za zadanie uspokoić układ trawienny. Takie połączenie przyniesie pozytywne efekty. Zarówno herbatki Yoga Tea, jak i sama praktyka jogi poprawiają samopoczucie i zapewniają równowagę umysłu oraz ciała. Wszystkie akcesoria dla joginów przyczyniają się do skuteczniejszej praktyki, dlatego warto mieć przy sobie również kadzidełka zapachowe, które mają działanie aromaterapeutyczne i napełniają całą przestrzeń pozytywną energią.

pixel