WAKACYJNA WYPRZEDAŻ - nawet 70% taniej! KUP TERAZ | 15% rabatu na nieprzecenione produkty z kodem LATO
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Płyny i spraye do czyszczenia i dezynfekcji mat do jogi

( ilość produktów: 14 )

W sklepie internetowym Yogabazar.pl znajdziesz unikalne, wysokiej jakości płyny do czyszczenia mat. Uprawiając jogę, rozkładasz matę w różnych miejscach i zostawiasz na niej ślady potu – właśnie dlatego tego typu akcesoria wymagają regularnego czyszczenia i pielęgnacji. Niestety popularne, stosowane na co dzień w domu środki czystości nie nadają się do tego celu. Potrzebne są tutaj specjalistyczne preparaty, dzięki którym czyszczenie maty będzie w pełni skuteczne.

Organiczny płyn do czyszczenia maty do jogi

Oferujemy szeroką gamę produktów w sprayu oraz w płynie. Proponujemy też różne pojemności naszych preparatów. Specjalistyczne środki spowodują, że Twoja mata do jogi będzie zawsze czysta i pachnąca. Nasze płyny do mycia mat są przy tym w pełni biodegradowalne. Nie zawierają też alkoholu oraz szkodliwych fosforanów. Czyszczenie maty do jogi będzie w pełni bezproblemowe. Nasze specjalistyczne środki można zastosować do wszelkiego typu mat ? PVC, z kauczuku, z PU, z mikrofibry oraz juty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie Yogabazar.pl. Wyczyść matę do jogi przy pomocy skutecznych i bezpiecznych preparatów!

Płyn do czyszczenia maty do jogi - stosuj go regularnie

Warto pamiętać, że płyn do czyszczenia maty do jogi trzeba stosować regularnie. Dlaczego? Ponieważ dzięki temu mata posłuży dobrze przez długi czas, czyszczenie ma wpływ również na komfort podczas treningu. Środek dobrej jakości bez problemu poradzi sobie z zabrudzeniami i bakteriami, a tym samym usunie nieprzyjemny zapach. Warto też pamiętać, że płyn usuwa olejki i pozostałości po innych kosmetykach, co ma korzystny wpływ na przyczepność w trakcie ćwiczeń. Dzięki regularnemu czyszczeniu można więc zadbać o stan i wygląd maty, a także o bezpieczeństwo i komfort podczas ćwiczeń.

Płyn, a może spray do czyszczenia maty do jogi? Bez względu na to, która forma bardziej przypada Ci do gustu, u nas znajdziesz skuteczne, wydajne i łatwe w użytkowaniu preparaty. Warto też wspomnieć wymiarach, które umożliwiają wygodne przechowywanie i transport preparatów. Dzięki temu nawet w podróży można zadbać o stan i czystość maty do jogi. Sprawdź dostępne możliwości, a na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie środek.

pixel