Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Mata do jogi Bodhi Yoga

( ilość produktów: 103 )

Pośród oferowanych przez nas produktów można znaleźć maty najbardziej popularnych marek na świecie. Wśród nich znajdują się maty do jogi Bodhi Yoga, które wyróżniają się wysoką jakością i są atrakcyjne pod względem cenowym. Bodhi Yoga to niemiecka marka, która zyskała uznanie na polskim rynku. Posiada produkty niezbędne dla każdego jogina, takie jak maty do jogi z pianki, pvc, kauczuku lub poliuretanu.

Komfortowe maty do jogi marki Bodhi Yoga

Nie wiesz jaką matę wybrać na sam początek swojej przygody z jogą? Proponujemy znakomitą i uniwersalną matę do jogi Bodhi Yoga, która sprawi, że odkryjesz komfort praktyki na wysokim poziomie. Nasza propozycja maty to doskonały wybór dla osób początkujących, które nie znają jeszcze wszystkich figur i nie mają określonego stylu praktyki. Ze względu na swoją indywidualną konstrukcję nadaje się zarówno do jogi statycznej, jak i dynamicznej.

Znajdujące się w naszym asotymencie maty do jogi Bodhi Yoga zostały stworzone z wytrzymałego materiału, jakim jest PVC. Dzięki niemu maty są bardzo trwałe i odporne na ścieranie, co jest istotne podczas intensywnych ćwiczeń. Nawet po dłuższym użytkowaniu widać na nich zaledwie delikatne ślady, takie jak drobne przetarcia w miejscach, które są najbardziej obciążone.

Duży wybór mat do jogi kauczukowych Bodhi Yoga

Pośród oferowanych produktów Bodhi Yoga znajdą się także maty kauczukowe do jogi, które są antypoślizgowe i posiadają dobrą amortyzację. Na wyróżnienie zasługuje mata Phoenix, która oprócz kauczuku została pokryta warstwą poliuretanu. Dzięki niemu mata do jogi posiada znakomitą przyczepność nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach takich jak wilgoć lub nadmierna ilość potu. Dostępne w naszym sklepie maty do jogi Bodhi Yoga zostały odpowiednio przetestowane przed pojawieniem się na rynku. Posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty jakości, które potwierdzają autentyczność użytych materiałów i zapewniają o ich funkcjonalności.

pixel