-12% na cały asortyment z kodem YOGA12 za zam. +350 zł lub -18% taniej z kodem YOGA18 za zam. +1000 zł!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Maty do hot jogi

( ilość produktów: 20 )

Hot joga, zwana również Bikram yoga, to styl, który narodził się w latach 70. XX wieku. Wysoka temperatura oraz wilgotność powietrza, które towarzyszą każdej sesji hot jogi to wyzwanie nie tylko dla jogina, ale również dla jego maty. Na internetowych półkach sklepu yogabazar.pl znajdziesz maty do hot jogi, które doskonale spiszą się nawet w ekstremalnych warunkach!

Najlepsze maty do praktyki gorącej jogi

W porównaniu do spokojnych praktyk relaksacyjnych gorąca joga sprzyja intensywnemu poceniu się. Mata do hot jogi musi więc być zaprojektowana w taki sposób, aby maksymalnie zwiększać przyczepność ciała do podłoża w trakcie wykonywania ćwiczeń. Dobrze sprawdzi się tu na przykład mata do jogi z dodatkiem mikrofibry. Jej właściwości higroskopijne są nieocenione ? im więcej się pocisz, tym wyższe właściwości antypoślizgowe zyskuje. Warto rozważyć również maty do hot jogi z naturalnego kauczuku. To materiał, który nie zwija się i nie przesuwa po podłożu nawet w trakcie intensywnej praktyki. Połączenie tych dwóch tworzyw to gwarancja stabilnego przejścia między kolejnymi asanami ? bez obaw o ześlizgiwanie się czy bolesne upadki! Zadbaliśmy o to, aby na naszych półkach pojawiły się produkty od znanych i cenionych producentów. Znajdziesz u nas maty od marek, takich jak:

  • Sayoga,
  • Bodhi Yoga,
  • Yoga Design Lab,
  • Manduka.

Bogaty wybór wzorów, kolorów, grubości oraz wielkości mat sprawia, że z łatwością znajdziesz matę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb i poziomu umiejętności. Sięgnij po matę, która nigdy Cię nie zawiedzie ? nawet w iście tropikalnych warunkach!

pixel