-10% taniej na wszystko za zam. +149 zł z kodem NAMASTE, -15% za zam. +449 zł z kodem NAMASTE15 lub -17% z kodem BUYSMART za zam. +1299 zł!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kilka słów o Onzie

2018-03-01

Do oferty sklepu Yoga Bazar wprowadziliśmy odzież sportową amerykańskiej firmy Onzie. Dlaczego akurat Onzie? Ponieważ marka ta ujęła nas jakością wykonaniafantastycznymi printami i ogromną dbałością o detale. Kiedy poznaliśmy historię powstania Onzie byliśmy już w 100% przekonani: to jest to!

Onzie to firma oferująca wysokiej jakości odzież sportową o wyjątkowym designie. Ich produkty są wynikiem połączenia innowacyjnych materiałów z tradycyjnymi krojami ubrań sportowych.

Ale nie tylko. Onzie to przede wszystkim marka, stworzona z dumą i pasją przez grupę aktywnych, świadomych swojej siły kobiet oddanych praktyce Bikram i Hot Yogi. To suma ich doświadczenia, talentu oraz wyjątkowej determinacji. Tworząc własną markę ubrań wiedziały dokładnie co chcą osiągnąć, podążały za swoją pasją i poświęciły temu całą swoją energię.

Obecność Onzie na rynku to odpowiedź na potrzeby nowoczesnej, świadomej kobiety dbającej o zdrowie, zaangażowanej w praktykę jogi i gotowej wychodzić poza utarte schematy.

Sukces Onzie tworzy nie tylko doświadczenie, ale także entuzjazm i duża doza fantazji, widoczne w pięknych, nietuzinkowych wzorach i kolorach obecnych w każdej kolekcji. Chęć zerwania z nudą jednokolorowych strojów do jogi i fitnessu była właśnie jednym z punktów wyjścia do stworzenia Onzie.

Kluczem do popularności produktów Onzie, poza walorem wizualnym, jest jakość materiałów, wygoda użytkowania i uniwersalne zastosowanie. Ubrania są miłe w dotyku i „noszą się” komfortowo. Innowacyjny materiał Free Flow Fabric pozwala skórze oddychać, jest delikatny i jednocześnie bardzo trwały. Dzięki temu Onzie sprawdza się świetnie podczas sesji jogi, zajęć tanecznych, a nawet na desce surfingowej.

Cały proces produkcji Onzie odbywa się w Los Angeles, gdzie mieści się również siedziba główna firmy. Wszystkie nasze produkty, zanim zostaną wprowadzone do naszej oferty, testujemy i oceniamy. W przypadku Onzie z pomocą przybyła nam zaprzyjaźniona instruktorka jogi - Marta Szczerek. Marta jest bardzo aktywną osobą. W ciągu tygodnia prowadzi kilkanaście sesji jogi, zajęcia prywatne, wykonuje masaże. Wolne chwile wykorzystuje na samodzielną praktykę jogi i na rozwijanie swojej najnowszej pasji – salsy. Pisząc w skrócie Marta jest tzw. heavy userem, osobą, która odzież do treningu nosi codziennie i codziennie wrzuca ją do pralki. Tym samym była idealną osobą do przetestowania Onzie w praktyce :)

Marta Szczerek: specyfika mojej pracy wymaga ode mnie ciągłego przemieszczania się pomiędzy poszczególnymi zajęciami z pacjentami indywidualnymi, sesjami grupowymi a moimi prywatnymi treningami. Wiąże się z tym konieczność wybrania odpowiedniego, wygodnego i niekrępującego ruchu stroju pozwalającego nie tylko na szybkie przemieszczanie się, ale także na poprowadzenie treningu (lub uczestniczenie w nim). Najczęściej jest to dres lub strój sportowy. Jest więc wygodnie ale niezbyt szykownie ;) Sądzę, że kobiety wykonujące podobny zawód do mojego (trenerki, instruktorki, fizjoterapeutki) zrozumieją dokładnie jak bardzo można czasem zatęsknić do eleganckiego, kobiecego stroju do noszenia na co dzień. Onzie idealnie wpasowuje się w tę potrzebę. Topy z bardzo ładnymi wzorami, pięknie układającymi się paseczkami na plecach (niektóre modele kojarzą się z ze strojami wieczorowymi lub tanecznymi). Bajecznie kolorowe pumpy czy „alladynki” kojarzą się z roztańczonym Bollywood. Jednocześnie materiał jest bardzo trwały, wytrzymuje niezliczone prania i spełnia moje wymagania jakie stawiam ubraniom sportowym: ma zapewniać maksymalną swobodę ruchów, być miły w dotyku i pozwalać skórze oddychać.

pixel