10 LAT YOGABAZAR | -15% taniej na wszystko za zam. +229 zł z kodem 10-LECIE, -25% na nieprzecenione produkty Sayoga z kodem SAY25
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sayoga – marka stworzona przez joginów dla joginów

2020-10-30

Pasja do jogi i zdobywane latami doświadczenie stały się inspiracją do stworzenia Sayogi – marki profesjonalnych akcesoriów dla joginów. Zostały one zaprojektowane tak, aby bezpiecznie postawić na nich pierwsze kroki, ale też odważnie dosięgnąć szczytów jogowego rozwoju. 

 

Sayoga - marka powstała z pasji i doświadczenia

 

Wieloletnia praktyka skłoniła twórców Sayogi do podjęcia wyzwań poza matą. Znając dobrze oczekiwania joginów przetestowali najwygodniejsze dostępne rozwiązania. Wreszcie dostrzegli to, czego na rynku wciąż brakuje. Ideą marki Sayoga stało się wypełnienie tej niszy poprzez połączenie w jednym produkcie najlepszych cech już istniejących pomocy.

Sayoga - akcesoria do jogi, jakich dotąd nie było

Sayoga ma ambicję stania się najlepszą marką akcesoriów do jogi w Polsce. Jej produkty powstają więc w oparciu o najnowsze technologie i sprawdzone materiały wysokiej jakości (w tym pochodzący z Portugalii korek). Wszystko po to, aby zamienić każdą praktykę w niezapomniane, wyzwalające czystą radość przeżycie. 

Nie byłoby ono możliwe bez odpowiednio dopasowanej maty. Zespół Sayogi dobrze o tym wie, dlatego w ofercie marki znalazły się dwa modele odpowiadające na zróżnicowane potrzeby joginów.

Szczególne dążenie do uniwersalności towarzyszyło projektowaniu Sayoga Performance Mat. To mata do każdego rodzaju jogi. Stworzona tak, aby spełnić wymagania najbardziej doświadczonych joginów, a jednocześnie ułatwić praktykę początkującym. Wyróżnia się maksymalną wydajnością, co zawdzięcza połączeniu poliuretanu i naturalnego kauczuku. Na tym jednak jej zalety się nie kończą. Chcesz poznać ich więcej? Obejrzyj video i odkryj niesamowite możliwości Sayoga Performance Mat! 

Maty Sayoga Performance w Yoga Bazar znajdziesz tu!

Drugi model – Sayoga Cork Mat – powstał z myślą o zwolennikach intensywnych praktyk (Bikram, Ashtangi, Vinyasy). Wykorzystuje najlepsze właściwości korka i naturalnego kauczuku, aby:

  • dawać maksymalną antypoślizgowość w wilgotnych warunkach,
  •  pomagać w precyzyjnym wykonaniu asan,
  •  zapewniać higienę podczas całej praktyki
  •  i nie szkodzić środowisku.

Z filmiku dowiesz się, jak udało się skup tak wiele funkcji w jednym produkcie. Kliknij play i poznaj matę inną niż wszystkie.

Maty Sayoga Cork w Yoga Bazar znajdziesz tu!

Poza podstawowym i najważniejszym akcesorium, jakim jest mata, Sayoga oferuje również modny i praktyczny dodatek do ćwiczeń – korkowe koło do jogi. W ten sposób marka podąża za najnowszymi trendami, oddając w ręce joginów nowoczesną i ekologiczną pomoc do codziennej praktyki. To nieocenione wsparcie w rozciąganiu, które przygotowuje zarówno do podstawowych, jak i najbardziej wymagających asan. Przyrząd daje stabilizację dzięki stelażowi z plastiku ABS. Pianka TPE i korek zapewniają natomiast uczucie miękkości dla jak najbardziej komfortowej praktyki. Koło zachwyca przy tym estetycznym designem. Wystarczy jedno spojrzenie, by się w nim bezgranicznie zakochać. Obejrzyj wideo i przekonaj się sam/a!

Koło do jogi Sayoga Wheel Mandala znajdziesz Yoga Bazar tu!

Sayogi nie byłoby bez wieloletniej praktyki jej twórców. W tym czasie zrozumieli, jak ważna jest jakość akcesoriów, ale też wsparcie doświadczonych osób. Teraz to oni dzielą się radością jogowania z innymi, pomagając w rozwoju każdemu, kto chce odkryć świat (Sa)yogi i zostać w nim na dłużej. 

Pokaż więcej wpisów z Październik 2020

Polecane

pixel