10 LAT YOGABAZAR | -15% taniej na wszystko za zam. +229 zł z kodem 10-LECIE, -25% na nieprzecenione produkty Sayoga z kodem SAY25
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Joga w Siódmym Lesie, czyli magiczny wyjazd z Martą Szczerek i marką Sayoga!

2022-01-14

Joga w Siódmym Lesie. Marta Szczerek x Sayoga

Szukasz wyjazdu z jogą, podczas którego masz szansę zmniejszyć dolegliwości bólowe kręgosłupa i poprawić swoją elastyczność? Czujesz, że potrzeba Ci wyciszenia z dala od pracy i codziennych spraw? Chętnie poznasz innych pasjonatów jogi? Zapraszamy Cię do wspólnej praktyki, relaksacji i inspirujących rozmów w zacisznym zakątku Lubelszczyzny. To wszystko czeka na Ciebie podczas tygodniowego wyjazdu jogowego z marką Sayoga. Wydarzenie odbędzie się w dniach 9-15 kwietnia 2022 r. w ośrodku Siódmy Las niedaleko Puław i Kazimierza Dolnego. Zajęcia będą skoncentrowane na profilaktyce bólu kręgosłupa, ale nie tylko. Może wziąć w nich udział każdy, kto chce rozpocząć lub rozwinąć swoją praktykę pod okiem doświadczonej fizjoterapeutki.

Idea wyjazdu Sayoga

Jesteśmy producentem profesjonalnych akcesoriów do jogi. W naszych produktach łączymy najlepsze cechy jogowych pomocy, aby zapewnić każdemu praktykującemu jogę pełen komfort. Nie zamierzamy jednak na tym poprzestać. Już na etapie tworzenia marki wiedzieliśmy, że naszym kolejnym krokiem stanie się organizacja wyjazdów jogowych. Sami wielokrotnie uczestniczyliśmy w podobnych warsztatach i pomagaliśmy w ich przygotowaniu. Wzbogaciły nas o cenną wiedzę, przyniosły korzyści zdrowotne i mnóstwo satysfakcji. Zależy nam, abyś też mógł/mogła tego doświadczyć. Poprzez autorskie wyjazdy chcemy przybliżyć Ci ideę jogi i zmotywować do regularnego wchodzenia na matę. Marzy nam się stworzenie inspirującej przestrzeni do wspólnej praktyki, wymiany doświadczeń, dzielenia nieskrępowanej radości z ćwiczeń. W tej przestrzeni każdy: osoby doświadczone, początkujące i te, które pierwszy raz spróbują jogi, będą mogły bezpiecznie się rozwijać pod kierunkiem profesjonalistów, w zgodzie ze swoim rytmem. Naszą ambicją jest, aby Sayoga była więcej niż tylko marką jogowych akcesoriów – stała się inicjatorką i częścią wspierającej społeczności skupionej wokół pasji do jogi i zdrowego trybu życia. Masz ochotę do nas dołączyć?

Sprawdź, co Cię czeka!

Już w kwietniu 2022 r. zapraszamy na pierwszy wyjazd jogowy z Sayoga. W jego trakcie w pełni wykorzystamy terapeutyczną moc asan do łagodzenia i profilaktyki bólu kręgosłupa. Stres, zmęczenie, siedzący tryb życia to czynniki, których trudno dzisiaj uniknąć, a które negatywnie odbijają się na kondycji kręgosłupa. Współcześnie nawet 70% Polaków przyznaje, że doświadcza bólu i napięcia w różnych jego odcinkach. Chcesz zmniejszyć dolegliwości albo zapobiec ich powstaniu w przyszłości? Podczas wyjazdu dowiesz się, jak to osiągnąć dzięki jodze i regularnym ćwiczeniom. W tym celu wykorzystamy funkcjonalne i fizjologicznie podejście do jogi. W tym rodzaju jogi czerpiemy z wieloaspektowego, prozdrowotnego działania asan i ich sekwencji. Skuteczność jej praktyki opiera się na dopasowaniu pozycji jogi do sprawności i stanu zdrowia praktykującego.

Ramowy program wyjazdu

Zależy nam, aby w wyjeździe mógł wziąć udział każdy, niezależnie od wieku, kondycji fizycznej i doświadczenia. W związku z tym zajęcia będą odbywały się w dwóch grupach dostosowanych do poziomu zaawansowania i możliwości funkcjonalnych uczestników. Jeszcze przed wyjazdem każda osoba odbędzie krótką konsultację online z prowadzącą, aby ustalić poziom i ocenić ewentualne problemy zdrowotne. Jednak bez obaw – nie musisz mieć doświadczenia w jodze, aby wziąć udział w zajęciach. Podczas wyjazdu będziemy rozpoczynać dzień aktywną 1,5-godzinną praktyką, która po długiej nocy łagodnie rozrusza ciało i doda energii. Wieczór spędzimy natomiast na spokojniejszej sesji połączonej z ćwiczeniami oddechowymi i dłuższym relaksem. Podczas wyjazdu znajdzie się też czas na osobistą konsultację z prowadzącą zajęcia w celu ustalenia indywidualnej sekwencji ćwiczeń i autoterapii.

Praktykuj w sercu natury!

Zatrzymamy się w ośrodku rozwoju świadomości Siódmy Las we wsi Zawada, 20 km na południe od Puław. Wybraliśmy go nieprzypadkowo. Nie tylko dlatego, że oferuje odpowiednią przestrzeń i wszystkie udogodnienia do prowadzenia jogowych zajęć. Jego koncepcja koresponduje z ekologicznymi wartościami marki Sayoga. Jest też zgodna z ideą harmonii, jaka stoi za całym systemem jogi. Obiekt został stworzony z zachwytu nad spokojem i równowagą natury w samym jej sercu – otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Jego tradycyjna architektura bazująca na drewnie, kamieniu i cegle harmonizuje zielonym otoczeniem i sprzyja głębszemu doświadczaniu natury. Do dyspozycji gości są przytulnie zaaranżowane pokoje z widokiem na świerki oraz porośnięte lasem wzgórza. Możesz do nas dołączyć sam, z drugą połówką albo grupą przyjaciół. Pokoje znajdują się w czterech domach i mieszczą od 1 do 4 osób. Dzięki temu będziesz mógł się poczuć w trakcie wyjazdu w pełni swobodnie. Niezmącony spokój przyrody, cisza przerywana śpiewem ptaków, brak rozpraszaczy i trzy posiłki wegetariańskie dziennie – to wszystko pomoże w wyciszeniu, medytacji, nabraniu sił oraz odzyskaniu wewnętrznej harmonii. W takich warunkach zadbamy o siebie, pogłębimy świadomość ciała, doświadczymy głębokiego relaksu. Będziemy praktykować w szczególnym czasie – na kilka dni przez Wielkanocą. Pozwoli nam to zatrzymać się w przedświątecznym biegu, skupić na sobie, odpocząć i zyskać energię na wiosnę.

Poznaj naszą prowadzącą!

A to wszystko pod kierunkiem Marty Szczerek – dyplomowanej fizjoterapeutki i instruktorki rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Marta ukończyła studia na Wydziale Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz The International Academy of Reflexology & Meridian Therapy. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych na kierunku Relaksacja i Joga na AWFie. Od 12 lat zajmuje się jogą w aspekcie fizjoterapeutycznym, wykorzystując jej terapeutyczne właściwości do pracy z pacjentami bólowymi (ze schorzeniami narządu ruchu). Prowadzi zajęcia grupowe, treningi indywidualne, a także warsztaty wyjazdowe, podczas których łączy klasyczną fizjoterapię, jogę, trening funkcjonalny i medyczny. Wiedzę zdobytą na kursach i warsztatach od lat pogłębia w pracy z pacjentami. Kładzie przy tym duży nacisk na edukację i samoświadomość swoich podopiecznych. Holistyczne podejście w połączeniu z dobrą współpracą na linii terapeuta-pacjent to dla niej podstawa, niezbędna dla osiągnięcia zamierzonego efektu terapeutycznego.

Dowiedz się, dlaczego warto!

A oto co zyskasz podczas wyjazdu z marką Sayoga:

  • poprawisz elastyczność i mobilność kręgosłupa, pozbędziesz się napięć w ciele;
  • poznasz asany i techniki do zastosowania w samodzielnej praktyce;
  • zdobędziesz niezbędną wiedzę na temat bezpiecznej i skutecznej profilaktyki bólu kręgosłupa;
  • zrelaksujesz się w zacisznym i przyjaznym otoczeniu natury;
  • poznasz osoby, które dzielą z Tobą pasję do jogi i zdrowego stylu życia;
  • rozsmakujesz się w domowej, lokalnej kuchni;
  • wypróbujesz pomoce Sayoga – jedne z najlepszych akcesoriów do jogi na polskim rynku.

Organizacyjny FAQ. Poznaj szczegóły wyjazdu!

Czy wyjazd jogowy z Sayogą jest dla mnie?

W wyjeździe może wziąć udział każdy bez względu na wiek, doświadczenie, kondycje fizyczną. Jeśli chcesz zadbać o kręgosłup i pozbyć się bólu pleców, a do tego zdrowo, aktywnie i przyjemnie spędzić czas w miłym towarzystwie – zapraszamy! Dzięki temu, że wcześniej odbędziesz rozmowę z prowadzącą, trafisz do odpowiedniej grupy zaawansowania i będziesz mieć możliwości stałej konsultacji z terapeutką, nie musisz się obawiać, że praktyka wykroczy poza Twoje możliwości. Wyjazd został zaplanowany w taki sposób, aby każdy mógł czerpać z niego maksimum korzyści.

Jak mogę się zapisać na wyjazd?

Wyślij do nas e-maila na adres: info@sayoga.com.

W wiadomości podaj:

imię i nazwisko

telefon

adres e-mail.

Kiedy i gdzie odbędzie się wyjazd?

Wyjazd jogowy z marką Sayoga odbędzie się w dniach 9-15 kwietnia 2022 r. w ośrodku rozwoju świadomości Siódmy Las, 20 km od Puław i 15 km od Kazimierza Dolnego. Obiekt oferuje komfortowe warunki noclegowe w tradycyjnych willach, zdrową kuchnię lokalną oraz wygodną i odpowiednio dużą przestrzeń do przeprowadzenia zajęć jogi.

Jak dojadę na miejsce?

Do ośrodka Siódmy Las najłatwiej dostaniesz się samochodem, zjeżdżając z drogi 830 na trasie między Kazimierzem Dolnym a Nałęczowem. Inną opcją jest dojazd pociągiem do Puław lub Nałęczowa, a następnie wzięcie taksówki. Jeśli natomiast wolisz podróżować autobusem, wysiądź na przystanku Karmanowice na trasie między Lublinem a Kazimierzem Dolnym. Od Siódmego Lasu będą dzieliły Cię tylko 2,2 km.

Jakie są warunki noclegowe?

Dla uczestników wyjazdu będą przygotowane pokoje 1-,2-,3- i 4-osobowe rozlokowane w czterech domkach na terenie ośrodka. Wśród nich jest kilka pokoi małżeńskich. Pozostałe są wyposażone w osobne łóżka.

Czy wyjazd obejmuje posiłki?

Tak, każdego dnia zostaną podane trzy obfite posiłki wegetariańskie. Na dobry początek dnia doda energii śniadanie w formie bufetu z dodatkiem dań na ciepło (owsianki, jaglanki, jajecznicy). Obiad będzie obejmował zupę, danie główne oraz deser. Kolacja będzie się natomiast składać z zupy oraz dania. W ośrodku Siódmy Las wszystkie posiłki są przygotowywane z lokalnych produktów pochodzących z ekologicznych upraw.

Ile kosztuje wyjazd? Co obejmuje cena?

Ostateczny koszt wyjazdu zależy od terminu rezerwacji. Dlatego nie zwlekaj z decyzją – wykupując miejsce do końca stycznia 2022, oszczędzasz aż 200 zł.

1950 zł – do końca stycznia

2050 zł – do końca lutego

2150 zł – od 1 marca

Cena obejmuje koszty noclegu, wyżywienia i zajęć. W jej skład NIE wchodzą koszty dojazdu i powrotu do domu. Dojazd do ośrodka jest we własnym zakresie.

Jak mogę zapłacić za wyjazd?

Aby zarezerwować miejsce na warsztaty, należy wpłacić przelewem zaliczkę 700 zł.

Dane do przelewu:

Nazwa: Yoga Stories Sp.z.o.o.

Tytuł: Warsztat jogi Sayoga + IMIĘ i NAZWISKO 

Numer konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 8150 5624

Pozostała część płatności – na miejscu

Czy w przypadku rezygnacji z wyjazdu mogę liczyć na zwrot kosztów?

Do 28.02. możesz zrezygnować z wyjazdu – zwrócimy Ci wtedy wpłacone środki. Niestety po tym terminie zwrot kosztów nie będzie możliwy. W takiej sytuacji rekomendujemy znalezienie osoby chętnej do udziału w wyjeździe.

Czy muszę zabrać swoją matę do jogi i inne pomoce?

Na miejscu dla każdego uczestnika będą dostępne mata do jogi oraz akcesoria Sayoga. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać ze sobą własne pomoce.

Czy na miejscu zostaną zachowane środki bezpieczeństwa w związku z COVID-19?

Będziemy na bieżąco monitorować sytuację związaną z pandemią koronawirusa i niedługo przed wydarzeniem podamy niezbędne szczegóły.

Czy wyjazd może się nie odbyć?

Tak, zastrzegamy sobie możliwość odwołania wyjazdu z określonych przyczyn (np. z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa). W takiej sytuacji zwrócimy 100% wpłaconych środków.  

Jako firma Yoga Stories odpowiadamy wyłącznie za zorganizowanie i przeprowadzenie zajęć z jogi. Za zakwaterowanie oraz wyżywienie odpowiada ośrodek Siódmy Las.

Masz więcej pytań?

Napisz do nas na info@sayoga.com lub dzwoń na numer 690 011 893 . Chętnie rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości :)

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2022

Polecane

pixel