-10% taniej na wszystko za zam. +299 zł i -15% na markę Sayoga z kodem WIOSENNIE lub -17% i 22% taniej z kodem BUYSMART za zam. +1299 zł!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kadzidła w proszku

( ilość produktów: 4 )

Tradycyjne kadzidła w proszku wykonane ręcznie przez tybetańskich mnichów stworzą idealną atmosferę do medytacji. Niepowtarzalne receptury i wykorzystanie naturalnych składników sprawiają, że w sposób przyjazny dla środowiska przygotujesz się do oczyszczenia umysłu i relaksu. Te wyjątkowe produkty są dostępne w naszym sklepie internetowym.

Kadzidła w proszku są dość nietypową formą tego typu produktów. Mimo to mają wiele zalet. Przede wszystkim są bardzo wygodne w użytku i zajmują znacznie mniej miejsca. Ich atutem jest również duża wydajność. Najważniejszą cechą, która wyróżnia kadzidełka zapachowe, jest ich wyjątkowe działanie. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które pomogą Ci nie tylko oczyścić aurę i przygotować się do sesji jogi, ale również wpłyną pozytywnie na Twoją kondycję fizyczną. Wykorzystasz je do rytuałów uzdrawiających, które pozwolą Ci zachować w życiu równowagę, harmonię i spokój ducha. Przekonaj się samodzielnie o ich licznych zaletach i zamów przygotowane przez nas propozycje tych wyjątkowych kadzideł.

pixel