-10% taniej na wszystko za zam. +149 zł z kodem NAMASTE, -15% za zam. +449 zł z kodem NAMASTE15 lub -17% z kodem BUYSMART za zam. +1299 zł!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Metalowe butelki na napoje i termiczne

( ilość produktów: 3 )

W praktyce jogi warto zadbać o otaczanie się przedmiotami, które silniej będą korespondować z naszym „ja” i dlatego warto uwzględnić w tym również takie drobiazgi jak np. butelki metalowe. Zdecydowanie się na takie rozwiązanie sprawi również, że będziemy bardzo ekologiczni, dbając nie tylko o siebie, ale i o otaczającą nas rzeczywistość. Decydując się na butelki metalowe, zadbamy o to, żeby w pełni korzystnie wpływać na te niemniej istotne płaszczyzny życia.

Metalowa butelka termiczna o różnych motywach

W naszym sklepie można znaleźć różnego rodzaju metalowe butelki termiczne. Wyróżnia między innymi kolorystyka i desenie. Znaleźć można u nas pełny przekrój barw od ciepłej i łagodnej limonkowej zieleni, poprzez złoto i intensywny róż aż do metalicznego oceanu i srebra. Oferujemy butelki termiczne w deseniu drewna oraz wielu motywów kwiecisto-roślinnych. Dzięki temu mamy pewność, że każdy znajdzie coś idealnie dopasowanego do niego. Co więcej, w ofercie mamy również miedziane butelki na napoje, również ze specjalnie przygotowanymi, wyjątkowymi deseniami i wzorami.

pixel