10 LAT YOGABAZAR | -15% taniej na wszystko za zam. +229 zł z kodem 10-LECIE, -25% na nieprzecenione produkty Sayoga z kodem SAY25
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Joga Foksal VOD - ćwicz jogę w domu on-line!

2020-11-02

Przygodę z jogą można rozpocząć na wiele sposobów, jednak nic nie zastąpi dobrego nauczyciela. Z takiego założenia wychodzą założyciele Akademii Harmonijnego Rozwoju w Warszawie, znani szerzej pod nazwą Joga Foksal. Od 2004 roku popularyzują jogę według metody B.K.S Iyengara, prowadząc ponad 70 sesji jogi każdego tygodnia. Przez te wszystkie lata zdobyli zaufanie ogromnej ilości adeptów jogi, co widać po opiniach na portalach społecznościowych (4,9/5 punktów) czy najwyższej pozycji w rankingu polskich szkół jogi według magazynu Be Active. Instruktorzy Joga Foksal pojawiali się w radiu, telewizji i w prasie. Więcej poczytacie (i pooglądacie) o nich tutaj.

 

Mając tak duże doświadczenie i wspaniały zespół, założyciele Joga Foksal zdecydowali się na przeniesienie jakościowych sesji jogi do Internetu. Tak powstała Joga Foksal VOD - platforma, na której doświadczeni nauczyciele jogi, tacy jak Adam RamotowskiJoanna Jedynak czy Robert Ściubidło udostępniają pełnoprawne sesje jogi! Na chwilę obecną w serwisie jest już około 150 sesji jogi, od 20-minutowych po 2-godzinne. Mając takie zasoby do swojej dyspozycji, możesz wybrać zajęcia odpowiednie do Twoich potrzeb i nastroju. W Joga Foksal VOD znajdziesz m.in. sesje jogi dla seniorów, dla kobietsesje jogi regeneracyjnej i relaksacyjnej. Nauczysz się jak stawać na głowie oraz jak prawidłowo wykonać świecę. Jeśli dopiero zaczynasz praktykę jogi - idealne dla Ciebie będą sesje przeznaczone dla początkujących.  

 

Dostęp do VOD możesz wykupić na tydzień lub nawet na cały rok! 

SPRAWDŹ PORTAL VOD NASZEGO PARTNERA: 

JOGAFOKSALVOD.PL

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2020

Polecane

pixel