10 LAT YOGABAZAR | -15% taniej na wszystko za zam. +229 zł z kodem 10-LECIE, -25% na nieprzecenione produkty Sayoga z kodem SAY25
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kadzidła bezdymne w kostkach

( ilość produktów: 28 )

Bardzo wygodną metodą okadzania pomieszczeń są kadzidła w kostce. Jeżeli umieścisz je w poprawnie dobranym dyfuzorze, nie będziesz już więcej przejmować się dymem ani popiołem. Zapewnisz sobie wyjątkowe działanie, które zależy od wybranego składu kadzidełka. Wiele propozycji, dzięki którym zadbasz o różne aspekty swojego życia, przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym.

Kadzidła w kostce podczas spalania wydzielają czysty, głęboki zapach, który działa bardzo skutecznie na zmysły. Z pomocą kadzidełek zgromadzonych w naszej ofercie możesz pozbyć się negatywnych emocji oraz przygotować się do medytacji. Kadzidełka zapachowe w formie kostki są również bardziej ekologiczną alternatywą dla niektórych rodzajów zapachowych produktów. Podczas ich produkcji wykorzystano wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego, a w czasie dystrybucji zachowano zasady zrównoważonego handlu. Jeżeli poszukujesz wyjątkowo łagodnych, przyjaznych dla środowiska i skutecznych kadzidełek zapachowych, zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

pixel