-10% taniej na wszystko za zam. +149 zł z kodem NAMASTE, -15% za zam. +449 zł z kodem NAMASTE15 lub -17% z kodem BUYSMART za zam. +1299 zł!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dekoracje i ozdoby do domu w buddyjskim stylu

( ilość produktów: 5 )

W tej kategorii zawarliśmy figurki Buddy. Znajdziecie tu również takie produkty jak figurka Ganeshy, Nataraj oraz Zielona Tara. Wszystkie figurki, które oferujemy w naszym sklepie, wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu są trwałe i odporne na różnego rodzaju zniszczenia. Stanowią piękną ozdobę każdego wnętrza, a także podkreśli wyjątkowy charakter naszej sypialni czy salonu. Figurki Buddy są chętnie wybieranym motywem przez każdego, kto praktykuje jogę i interesuje się wszystkim, co z jogą związane.

Orientalne motywy dodają naszym wnętrzom charakteru - warto również umieścić je tam, gdzie praktykujemy jogę - z pewnością pomogą nam wejść w odpowiedni nastrój! Co ciekawe, Buddę przedstawia się w różnych pozach - nawiązują do wydarzeń z życia założyciela buddyzmu. Co więcej, słowo Budda nie odnosi się wyłącznie do nauczyciela - oznacza również stan oświecenia. Oferowane przez nas figurki z pewnością będą również idealnym prezentem dla każdego, komu bliska jest buddyjska filozofia i tym, którzy uwielbiają oryginalne, przykuwające wzrok ozdoby.

pixel