Bransoletka myga Chip Bracelet - Howlit
Dodaj do listy zakupowej- Bransoletka Myga z naturalnego howlitu. Nieregularne, biało-szare kamienie typu chip na elastycznej gumce tworzą subtelny dodatek do stylizacji, medytacji i relaksu.
Bransoletka z howlitu Myga Chip Bracelet
Bransoletka Myga Chip Bracelet z howlitu to naturalna biżuteria wykonana z nieregularnych kamieni typu chip. Jasna kolorystyka kamienia z charakterystycznym, szarym użyleniem sprawia, że jest to subtelny dodatek do codziennych stylizacji.crystalmeaning+1
Howlit jest tradycyjnie kojarzony ze spokojem, cierpliwością i równowagą emocjonalną. Bransoletka może towarzyszyć chwilom relaksu, medytacji, praktyce jogi oraz codziennym rytuałom uważności.brazi+1
Kamienie nawleczono na elastyczną gumkę, która ułatwia zakładanie i wygodne dopasowanie do nadgarstka. Naturalne różnice w kształcie, kolorze oraz układzie kamieni sprawiają, że każda sztuka ma indywidualny charakter.
Cechy produktu
Bransoletka z naturalnego howlitu
Nieregularne kamienie typu chip
Jasna, biało-szara kolorystyka z naturalnym użyleniem
Elastyczna gumka ułatwiająca zakładanie
Każda bransoletka może różnić się odcieniem i układem kamieni
Odpowiednia do codziennych stylizacji, medytacji i praktyki uważności
W naszej ofercie znajdziesz także: W razie pytań napisz lub zadzwoń do nas 690 447 426















