-10% na cały asortyment oraz -15% na markę Sayoga z kodem SWIETA za zam. +299 zł | Darmowa dostawa od 100 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wysyłka i Płatności

DOSTAWA

 

Jesteśmy sklepem internetowym i nie mamy możliwości odbioru osobistego. W naszym sklepie korzystamy z usług trzech firm dostawczych:

Międzynarodowa firma kurierska świadcząca usługi przewozowe na terenie całego kraju. Standardowy czas dostawy to 24 godziny od momentu nadania przesyłki

System skrytek pocztowych umożliwiających odbiór swojej przesyłki przez 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Przesyłkę odbiera się z wybranego paczkomatu (lista paczkomatów do znalezienia pod tym adresem: http://paczkomaty.pl/pl/dla-ciebie/znajdz-paczkomat) za pomocą kodu otrzymanego poprzez SMS, e-mail lub w aplikacji InPost Mobile. Standardowy czas dostawy do paczkomatu to 24 godziny od momentu nadania przesyłki. Wymiary maksymalne dla przesyłek poprzez Paczkomaty InPost to 41x38x64cm. Dlatego wysyłka poprzez Paczkomaty InPost towarów przekraczających te wymiary, m.in. maty do jogi o niestandardowej szerokości, nie jest udostępniona.

Sposób dostawy należy wybrać w trakcie realizacji zamówienia w zakładce "Dostawy i płatności".

Międzynarodowa firma kurierska świadcząca usługi przewozowe na terenie całego kraju. Standardowy czas dostawy to 24 godziny od momentu nadania przesyłki

 

Wysyłka za pobraniem jest dostępna przy wysyłce kurierem DPD oraz Paczkomatami InPost.

*W przypadku przesyłek niestandardowych koszt przesyłki może być inny niż w cenniku, koszty wyliczane są indywidualnie w przypadku przesyłek ponadgabarytowych oraz przy masie powyżej 5 kg

W celu ustalenia indywidualnej wyceny w przypadku niestandardowego zamówienia prosimy o kontakt na info@yogabazar.pl

 

Wysyłamy za darmo przy zamówieniach powyżej 100 zł brutto przy przedpłacie oraz 250 zł za pobraniem!

(poza UPS)

 

 

PŁATNOŚCI

 

 

 

W Yoga Bazar udostępniamy następujące formy płatności:

 

1. Przedpłata na konto przelewem standardowym - dane do transakcji:

 

Yoga Stories Sp. z o.o.

ul. Chmielna 73B lok. 14

00-801 Warszawa

49 2490 0005 0000 4530 8188 6115

Alior Bank SA

BIC (Swift): ALBPPLPWXXX

 

 

 

2. Płatność za pobraniem - opłacana u kurierów firmy DPD przy dostarczeniu przesyłki oraz poprzez jedną z form udostępnianych przy wysyłce Paczkomatami InPost za pobraniem. Więcej informacji pod tym adresem: http://paczkomaty.pl/pl/faq#faq_paczki-za-pobraniem

 

3. Szybkie płatności realizowane za pośrednictwem IAI Shop - aby skorzystać z płatności realizowanych za pomocą IAI Shop wystarczy w trakcie wypełniania formularza zamówienia (w zakładce Dostawa i Płatności) wybrać jedną z poniższych form płatności:

- Bank BPS

- mBank mRaty

4. Szybkie płatności realizowane za pośrednictwem Przelewy24 - aby skorzystać z płatności realizowanych za pomocą Przelewy24 wystarczy w trakcie wypełniania formularza zamówienia (w zakładce Dostawa i Płatności) wybrać  jeden z poniższych sposobów płatności. Po złożeniu zamówienia pojawi się okno: "dokonaj płatności", które po kliknięciu przekierowuje do serwisu Przelewy24, który po zatwierdzeniu regulaminu przekierowuje do wybranego serwisu.

 

5. Płatność kartą - aby skorzystać z płatności realizowanych za pomocą Przelewy24 wystarczy w trakcie wypełniania formularza zamówienia (w zakładce Dostawa i Płatności) wybrać  jeden z poniższych sposobów płatności:

6. Płatność bonami towarowymi Yoga Bazar – aby użyć bonu towarowego wybierz formę płatności bonem towarowym podczas składania zamówienia i wklej kod bonu do paska poniżej. Jeżeli kwota bonu nie pokryje całości zamówienia należy dopłacić brakującą kwotę wybierając jedną z powyższych form zapłaty (może być to także kolejny bon towarowy). Taka opcja pojawi się w oknie wyświetlanym po złożeniu zamówienia. Jeśli okno to zostanie zamknięte, zawsze można do niego powrócić poprzez link w wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożenia zamówienia.  Jeżeli kwota bonu przewyższy wartość zamówienia różnica nie podlega zwrotowi.

 

Jeżeli płatność się nie powiedzie, można ją ponowić w oknie potwierdzenia zamówienia. Pojawia się ono po złożeniu zamówienia, ale można do niego wrócić także poprzez link zawarty w e-mailu potwierdzającym otrzymanie zamówienia, automatycznie wysyłanym przez platformę sklepową.

pixel