Świecznik i podstawka do kadzideł 2w1 - Lotos szary
- Świecznik i podstawka do kadzideł 2w1 to praktyczne akcesorium dla każdego miłośnika świec i kadzideł. Ma dwa otwory: jeden na podgrzewacz, drugi na kadzidełko patyczkowe.
- Materiał: steatyt
- Kolor: szary
- Kształt: kwiat lotosu
- Rozmiar: 10 cm
Dla wyjątkowej oprawy rytuałów ze świecą i kadzidłem
Palenie świeczki lub kadzidełka odpręża i tworzy ciepłą, pozytywną aurę w otoczeniu. Nie mogłoby się jednak obyć bez odpowiedniej podstawki. Takim akcesorium jest świecznik i kadzielnica 2w1 z naszej oferty.
Produkt ma dwa otwory. Jeden jest dostosowany do podgrzewaczy lub świeczek o tej samej średnicy, drugi - przeznaczony do tradycyjnych kadzidełek (pałeczek). Dzięki temu podgrzewacz lub kadzidło nie przesuwa się ani nie przewraca. Ochrania to powierzchnie przed zniszczeniem gorącym woskiem lub popiołem. Palenie staje się bezpieczne, wygodne i eleganckie.
Do wykonania akcesorium posłużył polerowany steatyt w naturalnym, szarym kolorze. To bardzo trwały kamień odporny na działanie wody i związków chemicznych. Został uformowany na kształt kwiatu lotosu o średnicy 10 cm. Symbol ten oznacza duchową równowagę, piękno, delikatność i szczęście.
Świecznik na podgrzewacze i podstawka pod kadzidło z tej oferty pozwolą nadać magiczną oprawę czynnościom, którym towarzyszy palenie świecy lub kadzidła: odprężającej kąpieli, wieczornej relaksacji, jodze, medytacji. Akcesorium okaże się również elegancką ozdobą do łazienki, salonu czy sypialni. Korzystaj z niego zawsze wtedy, gdy chcesz zanurzyć się w ciepłym blasku świeczki lub kojącym aromacie kadzidła.
- Materiał: steatyt
- Kolor: szary
- Kształt: kwiat lotosu
- Rozmiar: 10 cm
- Funkcja: świecznik na podgrzewacze i podstawka pod kadzidełko patyczkowe
Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą innych świeczników i podstawek pod kadzidełka.
W naszej ofercie znajdziesz także: W razie pytań napisz lub zadzwoń do nas 690 447 426